קהילות

קהילת המאבק של שכונות נגד פינויים

שכונות רבות ברחבי הארץ עומדות בפני פינוי ללא פיצוי ראוי. השכונות, המאוכלסות בעיקר על ידי תושבים ותושבות ממוצא מזרחי/ צפון אפריקאי, באזורים שכיום נחשבים עתודות קרקע לבנייה המיועדת לעשירים ושכבות ממעמד גבוה. אנחנו כאן כדי להאבק יחד איתם!

לפרטים נוספים »

קהילת המאבק לדיור ציבורי וקורת גג

מזה כעשור אנחנו שותפות ושותפים למאבק על הדיור הציבורי כפתרון דיור אוניברסלי לא רק למשפחות ויחידים במצוקה כלכלית, אלא גם לזוגות צעירים ולמעמד ביניים. היום, כתנועה שפועלת יחד עם קבוצות נוספות ומאגדת עשרות פעילות ופעילים בנושא, אנחנו נאבקות ודורשות מהממשלה לקחת אחריות על משבר הדיור ולאפשר לכולנו לחיות בכבוד.

לפרטים נוספים »

קהילה לפעולה בנושאי כליאה ושיקום

תמיכה קהילתית וקידום מסגרות שיקומיות הן צורך חברתי ופמיניסטי. כקהילה, אנחנו לומדות על היבטים שונים בכליאה ושיקום ויוזמות, יחד עם אסירות ואסירות משוחררות, פרויקטים, מפגשים, קמפיינים, פעילות הסברתית, עבודת שטח ולובי בכנסת.כתנועה פמיניסטית, אנחנו מאמינות שיש לקדם שיקום במקום התפיסה השמרנית של כליאה כמוצא יחידי.

לפרטים נוספים »

קהילה למאבק בעוני

מלחמה בעוני ולא בעניים!! מדינת ישראל היא מדינה עשירה, אבל הכסף עובר לטייקונים ולעשירים במקום לקהילות שנאבקות כדי לשרוד.מאז הקמת תנועת שוברות קירות, אנחנו משמשות מוקד חירום לסיוע מיידי לצד קידום קמפיינים והתארגנויות יחד ובהובלה של אנשים ונשים שנאבקות בעוני, ביחד ולא למען.

לפרטים נוספים »

קהילת המאבק באלימות מינית ומגדרית

קהילת המאבק באלימות מינית ומגדרית עוסקת בקידום מדיניות ומענים שורשיים וחדשניים למניעת אלימות כלפי נשים. העשייה מתקיימת בזירה הארצית ובזירה המקומית. עבודת הצוות משלבת הובלה של פעילות בשטח כמו גם פעילות מול מקבלי החלטות וקובעי מדיניות. כחלק מהותי מהחשיבה והעשייה בצוות נמצאות נשים שהיו קורבן לאלימות ונשים בעלות ניסיון בפעילות בתחום.

לפרטים נוספים »

הצטרפו אלינו

לקהילות, קמפיינים והפעילות השוטפת בתנועה של כולנו

תפריט נגישות

הצטרפו אלינו

לקהילות, קמפיינים והפעילות השוטפת בתנועה של כולנו