איך שוברות קירות? ערב הסטוריטלינג ה-1 ע"ש לואיז כהן(כניסה חופשית)

לאיוונט בפייסבוק לחצו כאן

ערב הסטוריטלינג ע"ש לואיז כהן ז"ל הינו אירוע ייחודי של הרצאות קצרות שנותן במה לדוברות ששוברות קירות בכל יום וכל היום, ובונות מנהיגות פמיניסטית חזקה לשינוי חברתי עבור כולנו. בערב, מבית היוצר של תכנית השגרירות ללימודי אנגלית וסטוריטלינג, שמונה דוברות יחשפו אותנו לעולמן באמצעות שיתוף סיפורים מעוררי השראה בין האישי לפוליטי, הקוראים לפעולה ומזמינים את הקהל להצטרף למאבקים מגוונים.

יספרו: אמירה זידאן, אנה טליסמן, ג'נט בלאי, אורי כספי, מאי ארווה, סימה וטד, עדן יעקב, שרי ירושלמי, אימאן אן אבו סלאם.

הערב הוא אירוע הסיום של המחזור הראשון של תכנית השגרירות ללימודי אנגלית וסטוריטלינג, במסגרתה השתתפו פעילות חברתיות מקבוצות מודרות, חלקן גם נאבקות בעוני, בקורס מקצועי הכולל הכשרות פרקטיות וליווי צמוד של מורה לאנגלית ומומחיות ללימודי סטוריטלינג ובניית הרצאה אישית לשינוי חברתי . דרך התכנית, המשתתפות לומדות כיצד יעיל יותר להציג את הסיפור והמאבק שלהן בתקשורת, במשלחות לחו"ל, בהרצאות ובסדנאות, כרווח כפול: התחזקות כלכלית בהכנסה נוספת ומתן חשיפה לסיפורים ומאבקים מהשטח.

האירוע יתקיים ביום חמישי ה-29.7 בשעה 19:00 בחצר המועדון "לימה לימה", רחוב לילינבלום 42, תל אביב. האירוע יתקיים באוויר הפתוח. הכניסה חופשית!!!!!

תכנית השגרירות היא תולדה של שיתוף פעולה מרגש בין תנועת שוברות קירות הפועלות יחד ולצד נשים נאבקות לבין "כאן זה לא אולפן" בית ספר ללימוד ערבית, עברית ואנגלית דרך המשגת מושגים חברתיים, פוליטיים ותרבותיים.

תפריט נגישות

הצטרפו אלינו

לקהילות, קמפיינים והפעילות השוטפת בתנועה של כולנו