קהילות וקמפיינים

הקהילות שלנו הן הלב של התנועה. כל קהילה מתמקדת בנושא אחר, וביחד אנחנו תומכות האחת בשנייה מתוך הבנה שמאבקי השכונות קשורים בקשר הדוק למאבק לדיור ציבור. שהפחד מאובדן של קורת גג מכריח נשים להשאר במציאות של מגורים עם בן זוג מתעלל תחת טרור יומיומי. שעוני מוביל לכליאה והעדר שיקום ראוי, וקושי לצבור ביטחון כדי לספר את הסיפור שלנו במילים שלנו בשפת האם וגם בשפת האנגלית לא מאפשר לשבור קירות או תקרות זכוכית.

לכל קהילה יש צוות מוביל, המורכב ממומחים ומומחיות ופעילים ופעילות מהאקדמיה, מהשטח ומהחיים. מה זה אומר? לדוגמא, בקהילה שלנו שעוסקת בדיור ציבורי, בצוות המוביל חברות דיירות דיור ציבורי, נשים חד הוריות הפועלות לשינוי הקריטריונים, אקדמאיות ופעלות חברתיות הנאבקות עבור דיור אוניברסלי. בקהילה העוסקת בכליאה ושיקום, בצוות המוביל חברות אסירות משוחררות ואסירות המרצות עונש מאסר בכלא נווה תרצה, קרימינולוגיות, עורכות דין לזכויות אדם, מארגנות קהילתיות ופעילים ותיקים בנושאי זכויות אסירים ואסירות.

הצוות המוביל מרכז ומארגן את הפעילות והפרויקטים של כל קהילה ומתכנן את סדר העדיפויות ועובד ביחד עם הפעילים והפעילות בתנועה ובקהילה. אנחנו לא מבקשות לייצר פעילות נוספת, בנושאים ובמקומות השקופים והנעדרים מהעין, כדי לצבור כוח פוליטי ופמיניסטי, לתת גב למאבקים מהשטח והכי חשוב, לדאוג שאף אחד ואחת ואחת לא ירגישו לבד במלחמת הישרדות יומיומית.

הצטרפו אלינו

לקהילות, קמפיינים והפעילות השוטפת בתנועה של כולנו

תפריט נגישות

הצטרפו אלינו

לקהילות, קמפיינים והפעילות השוטפת בתנועה של כולנו